O nás

Nordik travel sa špecializuje na sprostredkovanie zájazdov do Nórska. Hlavným portfóliom sú rybárske zájazdy, no krásy krajiny ocenia i nerybári a samozrejme, Nórsko je vhodnou destináciou i pre rodiny s deťmi.

Ponúkame lokality v západnom, južnom a severnom Nórsku. Samozrejmosťou je komfortné ubytovanie priamo pri fjorde, ale v blízkosti otvoreného mora. Máte teda možnosť loviť ryby či už vo fjorde alebo na otvorenom mori a v prípade záujmu máte možnosť dokúpiť si povolenie na rybolov v riekach. Doprava je štandardne zabezpečená mikrobusmi, no v prípade záujmu môžete cestovať letecky alebo si dopravu zabezpečiť individuálne.

Veríme, že Vás naša ponuka osloví. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, naši pracovníci Vám s radosťou poradia a odpovedia na Vaše otázky. Okrem stálej ponuky Vám ochotne pripravíme ponuku na zájazd podľa vašich predstáv.

Vďaka vysokej odbornosti a skúsenostiam Vám personál Nordik travel pomôže vybrať pre Vás tú najideálnejšiu dovolenku v Nórsku. Ponúkame Vám kvalitné služby a individuálny prístup. Veríme, že budeme pre Vás spoľahlivým partnerom, ktorý Vaše cestovateľské sny premení na skutočnosť.

Rybačka v Nórsku Sen každého rybára

Zažite aj vy neopakovateľnú rybačku.
Spoznajte čaro drsnej prírody a ulovte
tie najkrajšie kúsky vo vašom živote.

Viac